Novinky


13. květen

OSLAVA SVÁTKU MATKY TEREZIE - KAROLÍNKY

Slavnostní den připadl na čtvrtek 13. května a byli jsme rádi, že se mohou zúčastnit všechny děti. Tradičně procházejí několika stanovištěmi a dovídají se něco ze života patronky naší školky. Pro děštivé počasí se vše odehrálo v prostorách DSR. více

13. květen

Šrouby a matice

Předškoláci si opět vyzkoušeli práci se dřevem. Tentokrát si pro ně Mgr. Patrik Hrozek připravil šroubování a vše, co s tím souvisí - práce s různě velkými šrouby, sestavování dřevěných dílů dohromady. Závěrem si děti zhotovily výrobek, který si odnesly domů. více

5. květen

ZNOVU SPOLU V KAROLÍNCE

Od pondělí 10.5. bude KMŠ Karolínka znovu otevřena pro všechny děti. Určitě ne náhodou je to právě v týdnu, kdy cheme slavit svátek naší školky! Moc se na vás všichni těšíme!


23. duben

Co je to papuchalk?

Čtvrteční dopoledne se třídami Soviček a Oveček ozývaly zvuky záhadného ptáka papuchalka. Děti se sice nesetkaly s živým papuchalkem, ale přes výukový program a Mgr. Patrika Hrozka se o něm dověděly spoustu zajímavých informací. více

9. duben

KMŠ OPĚT V PROVOZU

Od pondělí 12.4. je KMŠ opět v provozu pro děti plnící povinnou předškolní docházku, děti rodičů zaměstnaných v IZS a ve výjimkou určených profesích (učitelé, sociální pracovníci, ..). Přejeme všem dobrý nový start v hojnosti zdraví a požehnání!

5. duben

JÍDELNA KMŠ OPĚT V PROVOZU

Od úterý 6. dubna je jídelna KMŠ opět v provozu. Stravu na středu a další dny si můžete objednat na adrese jidelna@kmskarolinka.cz vždy do 13 hodiny předcházejícího dne.


2. duben

Velikonoční přání

"VŠECHNO, ČEHO SE KRISTUS DOTKNE, OMLÁDNE, STÁVÁ SE NOVÝM, NAPLŃUJE SE ŽIVOTEM. ON JE NAŠE NADĚJE". Papež František  Přejeme radostné a nadějeplné Velikonoční svátky i tolik potřebný životodárný dotek! 

22. březen

Zápis do KMŠ

Zápis proběhne vzhledem k situaci bez osobní přítomnosti rodičů a dětí ve dnech 3. - 12.  května 2021. Zde najdete potřebné informace.

16. březen

Křížová cesta pro děti

V postní době zveme rodiče a děti na desetimuinutovou křížovou cestu salesiánů s pejskem a myškou, je velmi hezká.

https://www.sdb.cz/novinky/krizova-cesta-pro-deti/


27. únor

UZAVŘENÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY

V souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a uzavřením škol bude od 1.3. do 28.3.2021 uzavřena také školní jídelna KMŠ pro všechny strávníky. Prosíme cizí strávníky, aby si zavčas objednali stravu při znovuotevření školy.

17. únor

Popeleční středa

Dnes jsme se sešli opět ve slavkovském kostele, abychom společně zahájili postní dobu. Děti tvořily obraz dveří, do kterých přidaly několik symbolů - sluchátka (uši), roušku (ústa), papučky (nohy) a rukavice (ruce). více

16. únor

Karneval

Tancování, zpívání, hry a hraní naplnily pondělní dopoledne, zkrátka pravé karnevalové řádění. Každá třída více